Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA, GRANTEX a Agdata – nejkomplexnější služby pro zemědělce v ČR

Nejucelenější služby na českém trhu zahrnující vedle pojištění také poradenství v oblasti dotací a řešení pro tzv. precizní zemědělství nyní nabízí svým klientům RENOMIA GROUP. Součástí skupiny RENOMIA se stala společnost GRANTEX dotace, tuzemská jednička v dotačním poradenství, a aktivně se rozvíjí také spolupráce RENOMIA GROUP se startupem Agdata, dodavatelem řešení a technologií pro chytré zemědělství.

Díky svému postavení na trhu dlouhodobě nabízíme svým klientům špičkové pojistné programy s řadou nadstandardních smluvních ujednání. Nejvyšší kvalitu za výhodných podmínek jsme nyní schopni garantovat i v dalších oblastech.  

Věříme, že tuzemské zemědělství má velký rozvojový potenciál. Proto chceme maximálně přispět k tomu, aby zemědělci v ČR mohli efektivně využívat všech příležitostí, které jim pomáhají udržet konkurenceschopnost. Jednou z cest je usnadnění přístupu k dotačním programům jak na národní, tak i unijní úrovni.

Dotace budou i nadále připívat k stabilitě sektoru: posílení potravinové soběstačnosti, péče o krajinu, řešení problematiky sucha – zadržení vody v krajině, precizní zemědělství a rozvoj nových technologií či rozvoj venkovského prostoru, to všechno jsou oblasti, na které se dotační programy dlouhodobě zaměřují.  

S žádostí o dotace našim klientům pomohou ti nejlepší

Po několikaleté úspěšné spolupráci s GRANTEX v rámci franšízové sítě RENOMIA NETWORK získala RENOMIA před časem ve společnosti GRANTEX dotace s.r.o. majoritní podíl. GRANTEX je díky profesionálnímu přístupu a širokému týmu odborníků s mnohaletými zkušenostmi v oblasti čerpání dotační podpory jedničkou ve svém oboru. Je schopen našim klientům pomoci jak s výběrem dotačního titulu, který je nejvhodnější právě pro jejich rozvojové záměry, tak s přípravou žádosti o dotaci a její následnou administrací. Zájemcům o dotace tak ušetří spousty času a starostí nejen před podáním žádosti, ale také v průběhu čerpání dotace, kdy je potřeba hlídat všechny náležitosti, aby nedošlo k formálnímu pochybení, které by mělo za následek krácení či odebrání dotace.

Přinášíme chytrá řešení

Další oblastí, do které jsme napřeli svou pozornost, je tzv. chytré zemědělství. Intenzivně spolupracujeme se společností Agdata s.r.o., která je tvůrcem online systému pro řízení rodinných farem i velkých zemědělských podniků. Díky němu je možné mít všechna data potřebná pro strategické i každodenní rozhodování na jednom místě a zároveň dostupná z více zařízení – počítače, tabletu či mobilu. Systém poskytne přehled o pohybu a využití strojů, satelitní snímky pomohou monitorovat aktuální zdraví plodin a sestavit aplikační mapy, na jejichž základě lze zefektivnit aplikaci hnojiv. Systém Agdata významně pomůže taky se správou nemovitostí – evidence pachtovních smluv poskytne dokonalý přehled o pronajatých plochách, jejich vlastnících, stavech smluv, cenách, datech platnosti nebo plateb za nájem. Na blížící se důležité termíny, jako jsou končící smlouva nebo platba za nájem, systém klienta upozorní e-mailem tolik dnů dopředu, kolik si nastaví. Nepřekvapí jej ani změna vlastníka nebo jiná úprava katastru dotčených parcel – každý den při nalezených změnách přijde na e-mail klienta jejich přehled a ten tak bude moci rychle reagovat.

RENOMIA již od svého založení v roce 1993 podporuje své klienty napříč všemi obory v jejich podnikání. Ke službám v oblasti risk managementu a pojištění přibývají další produkty a služby, které naši klienti využívají ke svému dalšímu rozvoji. Oceňují přitom skutečnost, že mohou jednat se stabilním a spolehlivým partnerem, který za léta spolupráce jejich potřeby detailně zná. Velice si této důvěry našich klientů vážíme a uděláme maximum pro jejich úspěch.

Máte zájem o další informace týkající se spolupráce v oblasti dotací či technologií pro zemědělství? Kontaktujte nás na mobilním telefonu či e-mailu níže v části KONTAKT. 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

QUANTUM SOLIDUM CZ, s.r.o.
Zašovská 778
757 01 Valašské Meziříčí

marek.fojtu@renomianet.cz
+420 734 751 070